Co podniknout na 1. máje v Praze

Volný čas

Dneska se omlouvám všem mimopražským, ale tohle bude příspěvek jen pro Pražáky. Hlavně z důvodu, že jako Pražačka těžko poradím, kam vyrazit na 1. máje v jiných koutech republiky. 🙂 Všichni se už těšíme na zítřejší svátek a tím pádem na volno v práci nebo ve škole. Řada z vás určitě nechce celý den strávit doma, a proto hledá tipy, kam v Praze vyrazit a co tam dělat. Já tohle řeším každý rok, takže tento není výjimkou. I proto bych vám ráda nabídla pár možností, jak první květnový den strávit. A to jak zadarmo, tak s utrácením, zamilovaným, partě kamarádů nebo rodinám. Zkrátka aby si každý přišel na své.

Nemáme moc peněz, ale jsme zamilovaní

Určitě víte, že v tom případě je klasika vyrazit na Petřín. Momentálně tam krásně kvetou třešně, takže polibek, procházka a den je jako malovaný. Bohužel podobný nápad mají většinou stovky jiných párů. Tak kam jinam?

Pokud máte rádi hudbu, vyrazte na Studentský Majáles. Kromě hudby se bude přednášet i poezie, což je romantika jak vyšitá! Vstupné je dobrovolené a program začne po průvodu na Ovocném trhu. Více info na FB.

Zajímavou akcí také je „Za polibek do Muzea Karla Zemana“. Není tedy úplně zadarmo, ale za polibek u vstupu získáte 1+1 vstupenku zdarma. Více info zde.

Pro ty, kteří můžou utrácet

Vám by se mohl líbit Svátek růžových vín, který proběhne ve Villa Richter na Pražském hradě. Za vstupné 200 Kč získáte katalog a degustační skleničku, následně se platí za každou ochutnávku, a to pomocí digitálního náramku, který obdržíte u vstupu. Vstupenky zakoupíte na místě. Více info zde.

Pokud jste spíše na pivo, tak navštivte Festival minipivovarů na Břevnově. K dispozici bude přes 80 druhů piv! Vstup zdarma, platit budete až za piva nebo občerstvení.

Pro rodinu

S rodinou je vždy největší oříšek to, aby se hlavně zabavily děti. V tom případě navštivte Grébovku a Dermacole Love Day 2018. V dětském koutku, který bude sloužit také jako hlídací, si děti budou moci vyzkoušet 22 vzdělávacích aplikací a další hry, které je určitě zabaví na delší dobu. Čeká je také My Little Pony zóna. Na své si přijdou i maminky na různých vlasových a beauty workshopech nebo sledováním módní přehlídky. Tatínci si mohou užít různá hudební vystoupení, kdy hlavním bude skupina NO NAME. Vstupné za 200 Kč s dárkem v hodnotě 500 Kč. Více informací a program zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *